Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pole oznaczone * są obowiązkowe
5 wpisów.
Dorota W. napisał/a 23 lutego 2022
Przede wszystkim wielkie podziekowania dla właścicieli oraz pracowników. Profesjonalne podejście, przemiła obsługa, wsparcie, pomoc w każdej kwestii. Polecam z całego serca, wszystko bez zarzutu.
Aleksandra z rodziną napisał/a 30 maja 2021
Organizacja pogrzebu naszej mamy nie była zadaniem prostym. Dzięki pracownikom zakładu pogrzebowego Hades udało się nam stworzyć cudowną ceremonię pogrzebową. Dziękuję za pomoc i wsparcie, bez was nie dałabym rady.
Barbara Bocian napisał/a 28 maja 2021
Dziękuję wszystkim pracownikom zakładu pogrzebowego Hades za tak godna obsługę pogrzebu mojego męża, który odbył się 25.05.2021 roku. Kwiaty i muzyka były przepiękne, a wasze wsparcie nieocenione.
Grzegorz Martysiak napisał/a 9 maja 2021
Zakład pogrzebowy Hades to moim zdaniem jeden z lepszych zakładów. Bardzo profesjonalna, sprawna i pełna wsparcia pomoc. Na pracowników zakładu hades można liczyć. Ceremonia została zorganizowana przepięknie.
Mariusz F. napisał/a 7 lutego 2021
Bardzo sprawna organizacja pogrzebu i konkurencyjne ceny to jeden z największych plusów tego zakładu. Nie można jednak pominąć doświadczenie i zaangażowania. kontakt z pracownikami przez cały czas bardzo dobry. Kompetencja pracowników na najwyższym poziomie. To wszystko przełożyło się na godną ceremonię pogrzebową.